Queen of RTT Fethiye ultra lüks gulet

Queen of RTT Fethiye ultra lüks gulet |


Master Kabin:Double Kabin:
Twin Kabin:Triple Kabin:

Genel Bilgi

Fethiye Kiralık Ultra Lüks Gulet

Yaz tatilini çocukları, arkadaş ve evcil hayvanları ile birlikte geçirmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen aynı zamanda konforlu alanları sayesinde Fethiye kiralık ultra lüks gulet keyifli ve ayrıcalıklı tatilin ilk sırasında gelmektedir. Günlük koşuşturmanın yoğun olduğu iş, okul ve ev hayatının yorucu temposu ve stresinden sıyrılmak isteyen kişilerin dört gözle bekledikleri yaz tatili özellikle denizden vazgeçemeyenlerin tek adresi olmaktadır. Ege ve akdeniz kıyılarında farklı koylarda gezen ve kişilerin kendilerine özel kiralayabildikleri ultra lüks gulet içerisinde bulunan personelleri ile özel bir alan yaratmaktadır. Tatil esnasında kişiler sadece güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşayabilmektedir. Fethiyenin doğal olan güzelliklerini kişilerin kendilerine özel olarak kiralayabildikleri ulta lüks gulet ahşap yapısı ve donanımlı içeriği ile geniş kabinleri sayesinde konforu üst düzeyde sunmaktadır.

Lüks Gulet İle Tatil Konforu

Lüks gulet 32 mt uzunluğunda olup 7,30 metre genişliğindedir. Kalabalık aile veya arkadaş ortamlarına rahatlık sunan 8 adet kabin ve 8 adet wc si ayrıca 5 kişilik tecrübeli mürettebatı ile misafirlerine yüksek kalite de hizmet sunmaktadır. Lüks otel odası konforunda, kapalı ve açık oturma alanı aynı zamanda güneşlenmek için oldukça ferah bir bölümü bulunmaktadır. Minimum olarak 7 gece kiralanabilen Fethiye kiralık ultra lüks gulet 16 kişiye kadar lüks konaklama imkânı sunar. Eşsiz bir yaz tatili için seçilen kiralık lüks gulet içine dahil olan farklı su sporları da yapılabilmektedir. Kişilerin üst düzeyde konforlu bir tatil geçirmesini sağlayan fethiye kiralık lüks gulet denizin ve doğanın tadını çıkarırken aynı zamanda güvenli bir yolculuk için gereken tüm önlemlerin alındığı bir ortam sağlamaktadır. Lüks yaşama dair herşeyin en ince ayrıntısına kadar konforlu hale getirilmiş olması kişilerin tatil deneyiminin üst düzeyde yaşanmasını sağlamaktadır.

 

Fethiye Lüks Gulet Kiralama

Kişilerin kiraladıkları andan itibaren tamamen kendilerine ait olan ultra lüks gulet, oldukça şık ve konforlu yapısı ile tatilcilerin kendilerini özel hissettikleri anlar yaşamasını sağlamaktadır. Özel olarak tasarlanmış odalar ve yaşam alanları ile Fethiye kiralık ultra lüks gulet 5 kişilik tecrübeli personeli sayesinde kişilere konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Yolculuk sırasında sadece denizin ve doğanın keyfini sürecek olan tatilciler, kendilerine özel alanda kaliteli ve huzur dolu zamanlar geçirebilmektedir. Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılamak için tasarlanan lüks gulet, Fethiye, Göcek ve Marmaris turları yapmaktadır. Minimum 7 gece olarak kiralanabilen ultra lüks gulet için özellikle yaz aylarında deniz tatili oldukça rağbet gören bir durum olurken kişilerin önceden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Mavi deniz turu sırasında tam donanımlı birçok özelliği, açık ve kapalı yemek alanları ile geniş bir mutfak yelpazesine sahip olan ultra lüks gulet tatilcilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır. Yaz tatilini deniz turu olarak değerlendirmek ve çocukları ile eğlenceli vakitler geçirmek isteyen aileler için vazgeçilmez bir seçenek olan ultra lüks gulet 16 kişilik geniş konaklama kapasitesi ile büyük aileler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Güneşlenme ve dinlenme alanları ile üst düzeyde konfor sağlayan ve aynı zamanda oldukça geniş bir yapıda tasarlanan ultra lüks gulet kalabalık arkadaş grupları tarafından da tercih edilmektedir. Oldukça geniş 8 double kabin sayesinde rahatlık sunan Fethiye kiralık ultra lüks gulet konforlu dinlenme alanları ile de dikkat çekmektedir. Her ayrıntının düşünüldüğü yat içerisinde ayrıca birçok su sporunun da yapılabilmesi tatili daha da eğlenceli bir hale getirmektedir. Teknede bulunan farklı su sporları ile kişiler konforlu tatilleri esnasında gerçekleştirdikleri aktiviteler ile keyifli vakitler geçirebilmektedir.


Queen of RTT Fethiye Kiralık Lüks Gulet Yat 2021 yılı refit yapılmış 32 metre uzunluktadır. Queen of RTT Gulet Yat 8 double kabin ile 16 kişiye kadar lüks konaklama hizmeti vermektedir. Kendi sınıfında tecrübeli 5 kişilik mürettebatla hizmet veren Queen of RTT Gulet Yat Tekne Fethiye Marmaris Göcek sularında ve adalarda Mavi Yolculuk Turları yapmaktadır. Mavi Yolculuk turlarınıza renk katabilmek açısından Queen of RTT gulet yat teknemizde su sporları olarak Kanolar, Wakeboard, Mono Ski, Ringo Bulunmaktadır.


Ücrete Dahil Olanlar

Kiralanan yatın ekipmanları ile birlikte kullanımı
Personel ve servis hizmetleri
Günlük seyir için yakıt giderleri
Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir)
Havlu, çarşaf ve nevresim takımları
Kullanma suyu
Temizlik hizmetleri
Türk karasularında transitlog, vergi ve bağlama ücretleri
Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yiyecek ve içecekler
Uluslar arası Sularda ve Adalarda liman masrafları
Opsiyonel su sporları
Joker bot yakıt giderleri
İsteğe bağlı diğer servisler


Yemekler


Dönemsel Fiyatlar

 • April
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • May
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • June
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • July
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • August
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • September
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • October
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • Fethiye Kiralık Yazlık Apart Özel Havuzlu Villa ve Özel Yat