Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasında Kanuni Şartlar ve Koşullar

Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasında Kanuni Şartlar ve Koşullar

Kiralama Koşulları
Bu sayfa, Misafirler için standart Kiralama Koşullarımızı sağlar.

Bu web sitesi, Leb Tur LTD tarafından sahip ve işletilmektedir. Web sitesi, Şirket tarafından yönetilen ve kiralamaya sunulan mülkleri sağlar. Bu siteden gönderilen tüm yazışmalar, teklifler, rezervasyonlar ve bildirimler, elektronik ortamda veya kağıt üzerinde olsun, Şirket tarafından gönderilmiş sayılır.

Leb Tur LTD, bundan sonra Şirket olarak anılacaktır, veya Mülk Sahibi, bundan sonra Sahip olarak anılacaktır, Kayıt Formunda belirtilen Mülkün kısa süreli kiralama/kiraya verilmesini, 21 yaşından büyük olarak adlandırılan ve Parti Lideri olarak adlandırılan kişiye ve Kiralama Anlaşmasında belirtilen diğer parti üyelerine, bundan sonra Misafir olarak anılacaktır, aşağıda belirtilen şartlar altında sunar.

Rezervasyon

Şirket, Misafir için Mülk için toplam kiralama ücretini gösteren yazılı bir teklif sağlayacaktır. Teklifler, üçüncü bir tarafın veya Şirketin Mülkü rezerve etmesi ve tarihlerin (veya bir kısmının) herhangi bir tarafından herhangi bir depozito alması durumunda 48 saat geçerlidir. Misafir, web sitemizdeki güvenli online rezervasyon sistemini kullanarak veya telefonla rezervasyon yaparak ve gerekli ödemeyi yaparak bir rezervasyon yaparsa, Şirket Misafire e-posta ile rezervasyon onayı sağlayacaktır. Şirketin herhangi bir rezervasyonu kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Onaylanmış rezervasyon

Misafirden gerekli ödeme alındığında, Şirket, ihtiyaç duyulan Durumuna Göre ya da Son Ödeme Onayını Misafire e-posta ile gönderecektir. Şirketin Durumuna Göre veya Son Ödeme Onayı belgesini Misafirden alındığında, rezervasyonun onaylandığı belirlenir.

Kabul

Misafir, kiralama depozitosu tutarının veya Şirkete tam ödemenin yapılmasının, bu Kiralama Koşullarını tamamen kabul ettiklerini göstereceğini kabul eder. Misafir, son kira tutarının ödenmesiyle, bu web sitesindeki bu Kiralama Koşullarının kopyalarını aldığını, okuduğunu ve kabul ettiğini daha fazla kabul eder.

Ödemeler

Misafir, Şirkete tam ödeme alınmadan önce Mülkü veya herhangi bir hizmeti serbest bırakmayacağını ve sağlamayacağını kabul eder ve teyit eder. Misafirin kira veya herhangi bir hizmet için ödeme yapmaması, Mülk'teki konaklamayı sağlamayı reddetme veya sağlamama, dahil olmak üzere, hizmetin sağlanmasını reddetme veya kaldırma ile sonuçlanacaktır. Bu kaldırma ve/veya ret, rezervasyonun veya hizmetin iptaline ilişkin şartları ve cezaları değiştirmez.

Misafir, rezervasyon onayında belirtilen tarihlerde, Hesap Bildiriminde gösterildiği gibi, toplam rezervasyon değerini ödemeyi kabul eder. Son ve tam ödeme varıştan 60 gün önce ödenmelidir. Geç ödeme veya ödeme yapmama durumunda, Şirket, Misafirin önceden ödemiş olduğu herhangi bir paraya iptal cezası yüzdesi uygulama hakkını saklı tutar ve Misafirin rezervasyonunu iptal etme hakkını saklı tutar. Önceden ödenen paranın hesaplanmış yüzdeyi karşılamaması durumunda, Şirket Misafirin borçlu olduğu tutarı takip etmek için herhangi bir yasal çözümü uygulama hakkını saklı tutar.

Misafir, varıştan 60 gün veya daha fazla bir süre önce rezervasyonunu değiştirmeyi tercih ederse, mülkün boyutunda veya konumunda bir değişiklik veya konaklama tarihlerinde bir değişiklikle sonuçlanacak şekilde rezervasyonunu değiştirirse, 500€ (Euro) Değişiklik Ücreti tahsil edilecektir. Misafir, rezervasyonu değiştirirken geceleme sayısını azaltırsa, Şirket, geceleme sayısına göre belirlenen iptal ücretinin yanı sıra 500€ (Euro) Değişiklik Ücretini tahsil eder.

Varıştan 30 gün önce mevcut rezervasyonlarda herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Şirket, herhangi bir zamanda fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Misafirin ödeme yapmış olduğu önceden var olan rezervasyonlar, önceden artış fiyatlarında kalacaktır.

Kiralama süresi

Misafir, ve Şirket, Kiralama Süresinin, Kayıt Formunda belirtilen tarihlerde başlayıp bitmesine izin verir ve onaylar.

Giriş

Mülke giriş, Rezervasyon Onayı ve Varış Rehberinde belirtilen varış tarihinde veya sonrasında saat 16:00'da veya daha sonra yapılır. Şirketin tek taraflı inisiyatifiyle, bu saatten önce evin kontrol edilmesi halinde, misafire evin kullanıma hazır olana kadar kabul edilmeme hakkı saklıdır. Misafir, 4.00 PM'den önce eve girerse ve ev kontrol edilmemişse, misafirler, Misafirin evi bulunduğu gibi kabul ettiğini ve Misafirin ayrılmasından sonra evde bulunan herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu olduğunu kabul eder.

Çıkış

Çıkış, Varış Rehberinde belirtilen ayrılış tarihinde saat 10:00'da veya daha önce yapılır. Misafirin, Şirketin önceden onayı olmaksızın ve anlaşma yapmadan ayrılış tarihinde uygun zamanda Mülkten ayrılmadığının tespit edilmesi halinde, Misafir ceza öder.

Kiralama Temeli

Şirket aracılığıyla kısa süreli kiralanan mülkler, kendi kendine hizmet verme esasına göre sunulur. En azından, Şirket her rezervasyon partisi için her banyoda bir sabun barı ve tuvalet kağıdı rulosu, bulaşık sabunu, bulaşık makinesi tabletleri, yıkama kapsülleri, sünger, yıkama sıvısı, çöp torbaları ve kağıt havlu gibi başlangıç ürünleri olarak sunar. Ayrıca kahve, süt kapsülleri, şeker, tuz, biber ve diğer ürünleri de sağlayabiliriz. Bu ürünler kullanıldıktan sonra, misafirlerin kendi malzemelerini satın alması sorumluluğundadır. Yukarıda tanımlandığı gibi, çöp torbaları, kağıt havlular, bulaşık sabunu, çamaşır sabunu ve tuvalet kağıdı gibi ürünlerin tamamı, Misafir tarafından sağlanması gereken ürünlerdir. Şirket, Misafirin kullanımı için mülkte ek ürünler sağlayabilir. Hijyen ve güvenlik nedenleriyle, Şirket misafirlerin kullanımı için mülkte yiyecek ürünleri sağlamaz.

Kaza sonucu oluşan hasar feragatnamesi (ADW)

Misafir, varışından önce Şirkete bir Kaza Sonucu Oluşan Hasar Feragatnamesi (ADW) primi (Hesap Bildirimi'nde belirtilen miktar) öder. Misafir, Parti Liderinin, Kiralama Süresi boyunca Mülk veya envanterinden kaynaklanan tüm kayıplardan sorumlu kalacağını kabul eder. Misafir, Mülk ile ilgili sorunları bir iş günü içinde ofise bildirmelidir; ADW, kazara oluşan hasarı 2.000 € (Euro) (en fazla değer) tutarında kapsar.

Misafir, Şirketin aşağıdaki ek ücretleri tahsil etme hakkına sahip olduğunu kabul eder:

Erken varış veya geç çıkış ücretleri
ADW kapsamına girmeyen (yukarıda) kayıp veya kırık eşyalar
Mülk veya ekipmanına yönelik kötü niyetli hasar, ADW kapsamında değil
İzinsiz evcil hayvanlar
Mülke, envantere veya ekipmana zarar veya kaybın maksimum bireysel talep değerini aştığı veya Misafirin Mülkün birden fazla bölümüne veya öğesine zarar verdiği durumlarda, Şirket, Misafirden eksik veya fazla hasarlar için fatura düzenleyecektir ve Misafir, 14 gün içinde ödemeyi kabul eder. Misafir, böyle bir eksikliği ödemezse. Şirket, Misafirden kaynaklanan miktarı talep etmek için herhangi bir yasal çözümü uygulama hakkını saklı tutar veya ticari bir borç tahsil kurumuna borcu aktarabilir. Şirket, Misafirin ayrılmasını takip eden Mülkte hasar veya kayıp bulursa ve bu, Şirketin görüşüne göre kötü niyetli veya kasıtlı hasar oluşturuyorsa, Şirket, Misafirden tamir veya değişim toplam miktarı için fatura kesmenin yanı sıra, kolluk kuvvetlerini bilgilendirme ve dava açma hakkını saklı tutar. Misafir, 14 gün içinde ödemeyi kabul eder.

Sigara içilmemesi

Sigara içmek, herhangi bir zaman diliminde Mülk içinde sigara, vape, puro, pipo, kenevir veya başka herhangi bir madde içmek kesinlikle yasaktır. Misafirin, Mülk içinde bir madde içtiği tespit edilirse, Misafir temizlik/dezenfeksiyon ile ilgili herhangi bir ücret hakkında bilgilendirilecektir. Bu ücretler, rezervasyon için Şirketin dosyadaki kredi kartına veya rezervasyon yaptıkları ajansa uygulanır.

Evcil Hayvanlar

Mülk içinde evcil hayvanlara izin verilmez. Evcil hayvanı olan misafirlere, evcil hayvanlarını başka bir tesis yerleştirmeleri önerilir. Şirket, Mülkte konaklarken evcil hayvan veya evcil hayvan sahibine üçüncü taraflar tarafından alınan herhangi bir kayıp, yaralanma veya eylemden sorumlu tutulamaz. Misafir, bir evcil hayvanı Mülke getirirse, Şirket, Misafiri tüm kira bedelinin kaybıyla Mülkten çıkarmayı seçebilir ve Misafirin ve evcil hayvanın ayrılışı sırasında ek temizlik ve hijyen için Misafirin kredi kartından haftalık olarak en az 500 € (Euro) olmak üzere her yatak odası için ücret alabilir. ADA kayıtlı hayvanlar için farklı şartlar geçerlidir.

İptal

Misafir, Kiralama Süresi boyunca veya öncesinde herhangi bir zamanda rezervasyonlarını aşağıdaki koşullara tabi olarak iptal edebilir. Misafir, iptal hakkını kullanırsa, Şirket, toplam kira bedelinin (rezervasyon onayında belirtilen miktar) yanı sıra orijinal misafir rezervasyon ücreti, herhangi bir geç ücret, taksit ücreti ve değişiklik ücretleri için aşağıdaki iptal ceza yüzde oranlarını uygular:

Rezervasyonun başlangıç tarihinden varış tarihinden doksan (90) gün öncesine kadar - Tam bir geri ödeme*
Varış tarihinden seksen dokuz (89) ve on altı (60) gün öncesine kadar - %50 geri ödeme*
Varış tarihinden altmış gün veya daha az öncesine kadar - Hiçbir geri ödeme yapılmaz*
Olumsuz hava koşulları, erken ayrılış, hizmet kesintisi, inşaat veya bakım sorunları için hiçbir geri ödeme yapılmaz.
*1 Mart 2024 tarihinden itibaren yapılan tüm rezervasyonlar için geçerlidir.

Olağanüstü Durumlar ve Hizmet Seviyesi

Yerel, ulusal veya uluslararası bir olay, pandemi veya kriz durumunda, devlet ve federal kuralların/kanunların, Misafirin başlangıçta rezerve edilen tarihlerde Mülkte konaklamasını engellediği durumlarda, Şirket, tek taraflı olarak, Misafire rezervasyonun 12 ay sonrasına kadar uzanan bir Erteleme teklif edebilir. Rezervasyon için başlangıçta alınan tüm ödemeler Misafirin gelecekteki tarihler için aynı veya farklı bir Mülkte kullanılmak üzere Şirketle kalır ve aşağıdaki hükümler ve istisnalarla birlikte. Gelecekteki rezervasyon tarihleri veya Mülk, daha yüksek bir kiralama ücreti ve ek ücretler karşılığında uygun ise, Misafir farkı ödemelidir. Erteleme rezervasyonunun kira ücretleri ve ek ücretleri daha düşük ise, o miktar gelecekteki bir konaklama için kredi olarak kullanılacaktır. Şirket böyle bir Erteleme teklif ederse, Misafire şu ücretleri Erteleme rezervasyonundan sağlayacak:

Misafir Rezervasyon ücreti, orijinal rezervasyon karşılığında veya 500€ (Euro) olmak üzere, hangisi daha büyük ise.
Herhangi bir Taksit kurulum ücreti veya orijinal rezervasyon karşılığında işlenen ücretler.
Geç ödeme nedeniyle işlenen herhangi bir ek kredi kartı işleme ücreti.
Misafir, ikinci veya sonraki bir erteleme verildiğinde, Şirket, Her Erteleme için 500€ (Euro) "Değişiklik Ücreti" uygular.
Bu tür Erteleme, rezervasyona karşı hiçbir fon kalmayana kadar sağlanabilir.

Lütfen dikkat: 31 Aralık 2022 tarihinden sonra, Şirketle rezervasyon yapan ve Covid-19 Pandemisi sırasında rezervasyonunu erteleten ancak ertelenen tarihlerini rezerve etmemiş olan herhangi bir Misafir, orijinal rezervasyona karşı tutulan herhangi bir parayı kaybetmiştir.

Şirket, yukarıda açıklanan durumlar dışında, herhangi bir iptal ücretini feragat edemeyeceğini üzülerek bildirir. Şirket, tüm misafirlere iptal koruması satın almalarını önerir (yalnızca başlangıçta rezervasyon sırasında mevcuttur). Ayrıntılar için rezervasyon uzmanınızdan bilgi alın. Daha fazla şart ve koşul geçerlidir.

Hizmet seviyesi

Şirket, Misafirin varışında veya Kiralama Süresi boyunca Mülkte bulunan herhangi bir sorunu gidermek için aşağıdaki şekilde bir Hizmet Seviyesine uyar.

Şirket, yalnızca Şirketin tek taraflı takdirine bağlı olarak, Misafirin güvenliğini doğrudan etkileyebilecek acil durumlar olarak kabul edilen sorunları gidermek için maksimum 4 saatlik bir yanıt sağlar. Şirket tarafından acil durum olarak belirlenmeyen Kiralama Süresi boyunca Mülkte ortaya çıkan sorunlar, sorunun ciddiyetine bağlı olarak Kiralama Süresi boyunca veya sonrasında, yalnızca Şirketin tek taraflı takdirine bağlı olarak giderilir.

Şirket, Mülkü ve ekipmanını iyi çalışır durumda tutmak için tüm makul çabaları gösterir. Ticari olarak mümkün olduğunda, tamirler 24 saat içinde yapılır, ancak bazen Şirketin kontrolü dışındaki koşullar nedeniyle gecikmeler kaçınılmaz olabilir. Bozuk mekanik veya elektrikli ekipmanlar için hiçbir iade yapılmaz, bunlar arasında çalışmayan cihazlar, klima üniteleri, havuzlar ve spa havuzları da bulunur. Olumsuz hava koşulları, erken ayrılış, hizmet kesintisi, inşaat veya bakım sorunları için hiçbir iade yapılmaz. Ek olarak, kayıtlı veya oynatılan cihazlar, televizyonlar, ses, telekom, kablo alımı, bilgisayar ekipmanları, internet erişimi veya internete erişim hızı için hiçbir iade yapılmaz.

Şirket, mülkün veya çevresinin hücresel hizmet erişilebilirliğini garanti etmez. Merkezi Florida'daki bir mülkten ve bir topluluktan diğerine kadar sağlayıcılar arasında hücresel taşıyıcı ağ alımı değişir. Misafirin rezerve ettiği alan/toplulukta hücresel ağ hizmetinin sunulduğunu doğrulaması gerekir. Hücresel alım sorunları için hiçbir iade veya başka bir mülke taşıma/değiştirme sağlanamaz.

Mülk, bir tatil kiralama olarak sunulmuştur. Bir iş merkezi olarak tasarlanmamıştır veya belirlenmemiştir. İnternet hizmeti üçüncü taraf taşıyıcılar tarafından olduğu gibi sağlanır ve Şirket performans garanti etmez. İnternet bant genişliği veya temin sorunları için hiçbir iade veya başka bir mülke taşıma/değiştirme sağlanamaz.

Havuz Isısı

Şirket tarafından yönetilen çoğu mülkte Havuz Isısı, isteğe bağlı bir olanaktır. Havuz ısıtması, rezerve edilen Mülkteki ısıtıcı türüne bağlı olarak değişen bir günlük fiyatla rezervasyona eklenebilir. Misafir havuz ısısı talep ettiğinde, ısıtıcı, Misafirin giriş tarihinden 24 saat önce açılır ve ödenen tarihler için yaklaşık olarak 8:00-20:00 saatleri arasında çalışır. Optimal şekilde çalıştığında, havuz ısıtıcıları havuzu 80 ila 85 derece Fahrenheit arasında ısıtır. Ancak, dış ortam sıcaklığı 60 derece Fahrenheit'ın altına düştüğünde elektrikli ısıtma pompaları etkisiz hale gelir (daha fazla ayrıntı için sorumluluk sınırlama bölümüne bakınız).

Misafirin konaklama sırasında Havuz Isısı satın alındığında, günlük fiyatın talebi kolaylaştırmak için reklamda belirtilenden daha yüksek olacaktır. Şirket, havuz ısısını aynı gün veya 14:00'ten sonra sipariş verildiyse ertesi gün açacaktır. Misafirler, havuz ısısının, ortam sıcaklığına bağlı olarak, suyun kabul edilebilir bir seviyeye ulaşması için en fazla 48 saat sürebileceğini kabul eder ve bu durumda minimum 3 günlük havuz ısısının rezervasyonları için gereklidir.

Spa Havuzu (Sıcak Küvet)

Lütfen havuza bağlı olan bir spa havuzunun bir Sıcak Küvet olmadığını unutmayın. Bir yükseltilmiş spa havuzu, havuzu ısıtan aynı ısıtıcı/pompayla ısıtılır. Spa havuzunun sıcaklığı, yalnızca ana havuz suyunun sıcaklığına ulaşır ve havuz ısıtıcısı veya havuz ekipmanı çalışmayı durdurduğunda, spa bir sıcak küvet gibi çalıştırılamaz. Bir ev, yer üstü sıcak küvet olarak reklam ediliyorsa, bu, havuz/spa havuzundan ayrı olarak işletilebilir.

Sorumluluk Sınırı

Şirket, tavsiye ve güvenlik bilgilerini sağlamak için tüm makul çabaları gösterir. Bu bilgilere Mülkteki Ev Rehberi'nde veya bu web sitesinde ulaşılabilir. Misafirin, Mülke varıştan önce veya sonra, içeriği ve verilen tavsiyeleri okumuş ve anlamış olduğundan emin olması gerekmektedir. Şirket, Mülk hakkında daha fazla bilgi sağlamaya veya soruları cevaplamaya isteklidir. Ayrıca, Şirket aşağıdakileri belirtir:

Şirket, Mülkün fiziksel adresini, tam ödeme yapıldıktan ve Şirket rezervasyon için tamamlanmış Kayıt Formunu aldıktan sonra Misafire varış kılavuzu içinde sağlayacaktır. Bu bir güvenlik önlemidir.

Şirket, Mülk içinde ekipman arızası veya hizmetler için sorumluluk kabul etmez. Ekipman arızası durumunda, Misafirin Şirketi bir iş günü içinde bilgilendirmesi gerekmektedir, böylece Şirket arızaya bir çözüm uygulayabilir. Havuz ısıtıcısının yeterli ısıtma sağlayamaması durumunda havuz ısısının sağlanmaması durumunda Şirket sorumluluk kabul etmez. Rezervasyon süresi boyunca havuz ısısını istediği herhangi bir zamanda açma/kapatma hizmet ücreti vardır; ancak, check-in'den önce havuz ısısının açılması/kapatılması istenirse, bu ücret alınmayacaktır. Doğa olayları nedeniyle havuz ısıtıcıları etkili bir şekilde çalışmadığında geri ödeme yapılmaz.

Şirket, Kiralama Süresi boyunca Misafirin kaybolan veya çalınan kişisel Eşyalarından Mülkte sorumluluk kabul etmez. Şirket, Misafire yalnızca danışmanlık hizmeti olarak Ev Rehberi'nde bilgi ve tavsiye sağlar, Şirketin veya temsilcilerinin verdiği herhangi bir tavsiyeyi veya takip ettiğinde Misafirin güvenliği konusunda hiçbir garanti veya güvence vermez. Misafirin Mülkü kaybolursa veya çalınırsa, Misafir önce uygun yetkililere ve ardından kaybolan veya çalınan eşyalar hakkında Şirkete bilgi vermeli ve sonra Şirket ya Mülkü iyileştirip güvence altına alacak ya da Misafiri diğer bir Mülke (orijinal güvence altına alınamıyorsa), bu tür durumlarda Misafire olan sorumluluğunun sınırlarına ulaşacaktır.

Şirket veya temsilcileri, Mülkün korunması ve bakımı için herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden Mülke girebilir. Mümkün olduğunca, Şirket Misafiri böyle bir girişten önce bilgilendirecektir.

Şirket, Kiralama Süresi boyunca Misafirin kişisel kaybı veya yaralanması için sorumluluk kabul etmez. Misafirin yeterli sigorta kapsamına sahip olduğundan emin olması gerekir. Şirket, Misafire yalnızca danışmanlık hizmeti olarak bilgi ve tavsiye sağlar, güvenlik veya güvenlik garantisi veya sözü olmadan veya verilmeden.

Misafir, Çocukların her zaman denetlenmesini sağlamalıdır. Şirketin politikası, 18 yaşından küçük çocukların kiralama süresince denetlenmemiş bir şekilde kiralık konaklama biriminde bırakılmamasıdır. Şirket, 12 yaşın altındaki Çocukların her zaman denetlenmesi gerektiği Ulusal SAFE KIDS önerisini benimser. Misafir ve Çocukların ebeveyn(ler)i her zaman yeterli denetimin sağlanmasından sorumludur.

Havuzu kullanırken tüm küçüklerin 18 yaşında veya daha büyük bir yetişkin tarafından eşlik edilmesi gerekir. Misafirler, hiçbir zaman cankurtaran olmayacağını kabul eder. Yüzme belirli riskler içerir ve Şirket veya Sahip bu risklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Misafirler, Havuz ve havuz alanını kullanmaya ilişkin Sahip veya Şirket'e herhangi bir iddiada bulunma hakkından feragat ederler.

Şirket, Misafiri veya Mülkü ve olanaklarını olumsuz etkileyebilecek şiddet, doğa olayları, yangın, sel, savaş, sivil itaatsizlik, isyan, pandemi, ulusal veya uluslararası acil durum veya kısıtlama veya diğer mücbir sebeplerden sorumlu tutmaz.

Mülkün kazara, hasar, satış veya Sahip tarafından başka bir şirkete devri sonucu Pazarlama'dan çıkarılması nedeniyle Kiralama Süresi boyunca Mülkün kullanılamaz hale gelmesi durumunda Şirket, Misafire, uygun alternatif bir konaklama sunmak için tüm makul çabaları gösterecektir, uygun bir alternatif mevcut değilse veya Misafir sunulan alternatif Mülkü reddederse, o zaman Misafir veya Şirket rezervasyonu iptal edebilir ve Şirket Toplam Kiralama Ücretini iade edecektir.

Misafirin, Mülkü rezerve ettiği ve teklif veya rezervasyon onayında Misafire bildirilecek olan inşaat indirimine tabi olması durumunda, indirim, Mülkün yaklaşık 150 metre içinde dört haftadan uzun süren, yani fantastik olarak nitelendirilebilecek inşaat nedeniyle meydana gelen herhangi bir rahatsızlık için Misafire sunulan tek tazminattır.

Bu Kiralama Şartları'ndan herhangi birine uyulmaması durumunda, Şirketin tek takdirine bağlı olarak Misafirin Mülkten tahliye edilmesi, herhangi bir tazminat veya iade olmaksızın sonuçlanacaktır.

Taraflar arasındaki Kiralama Anlaşması Türkiye kanunlarına tabi olacaktır. Taraflar, MUGLA TÜRKİYE'deki federal veya eyalet mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine kayıtsız şartsız tabi olacaklardır. Herhangi bir dava da galip gelen taraf, dava ile ilgili olarak yürütülen tüm masrafların ve yasal ücretlerin geri ödenme hakkına sahip olacaktır.
Tatil Kirala | Kiralık Tatil Evleri