Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular listesi alttadır. Bu sorular dışındaki sorularınız için Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz.

Fiyata neler dahil?

Ödeyeceğiniz konaklama ücretine, elektrik, su, gaz, havuz bakımı, bahçe bakımı, internet dahildir.

Villalar için minimum konaklama süreleri ne kadar?

Villalar için kiralama süreleri genelde 7 gecedir. Bazı villa sahiplerimiz 7 gece altında 5 gece de kiralamaya izin verebiliyor ekstra temizlik ücreti alarak ya da almadan. Ayrıca web sitemizdeki kısa süreli kiralamalar bölümünden da kısa süreli boşluğu olan ve kiralanabilecek villaların listesini görebilirsiniz.

Ön Ödeme Tutarını Nasıl Ödeyebiliriz?

Ön ödemenizi isterseniz KREDİ KARTI ile isterseniz de HAVALE/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz

Çocuklar kişi sayısına dahil mi?

2 yaş ve üzerindeki herkes villada konaklayacak kişi sayısına dahildir ve villaların web sitemizde belirtilen kişi kapasitesinden fazla kişinin konaklamasına (kapasite aşımına) izin verilmez.

Villalara ne zaman giriş yapılır?

Giriş saatlerimiz 15.00 ile 19.00 arasıdır, çıkış saatleri ise 08.00 ile 11:00 arasındadır.

Evcil hayvan kabul ediliyor mu?

Maalesef villalarımızda aksi belirtilmedikçe evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Villa temizliği ne zaman oluyor?

Fiyata dahil olan giriş temizliğidir. Villa misafirlerimize temiz şekilde teslim edilir. Ekstra bir temizlik hizmeti için ek ücret istenecektir.

Havuz bakımı nasıl oluyor?

Havuz bakımları günlük olarak sabahın erken saatlerinde, o villanın görevlisi tarafından yapılmaktadır.

Evlerin sigortası var mı?

Bu sorumluluk villa sahiplerine aittir ve tatil için geçici konaklama yapan misafirlerimizin zararlarını bu sigortalar karşılamaz. Seyahat sigortası yaptırmanızı öneririz

Hasar depozitosu nedir

Hasar depozitosu; villa kiralama süresi boyunca villa ve içindeki eşyalarda oluşabilecek muhtemel zararlar için geçici olarak rezervasyon başlangıcında villa sahibine nakit olarak verilir, villada herhangi, bir hasar ve zayi oluşmamışsa rezervasyon bitiminde iade edilir. Depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması, villa sahibinin daha sonra tespit ettiği hasarların müşteriden talep etmeyeceği anlamına gelmez. Villaya girişte depozito alınmasa bile villada hasar oluşmuşsa villa sahibi hasarın tazmini isteyebilir.

Rezervasyon iptal şartları nelerdir?

Rezervasyon değişikliği ya da iptali konusunda web sitemizin bilgilendirme kısmındaki KİRALAMA SÖZLEŞMESİ’’ni inceleyebilirsiniz.

Villaların uzaklık cetveli neye göre hesaplanır

Villanın; sitemizde belirtilen konumu yaklaşık olarak belirtilmiş olup çok az da olsa hata payı olabilir. Plaj, market, restoran gibi konumlara olan uzaklıklar bilgilendirme amaçlı olup yaklaşık mesafelerdir, 100-200 metreyi geçmeyecek şekilde hata payı olabilir. Denize uzaklık en yakın deniz kıyısı için kullanılmaktadır. İlanda belirtilen market ve restoranlar gece yarısına kadar açık olmakla birlikte birçoğu sezonluk çalışmaktadır. Bu sebeple açılış kapanış tarih ve saatleri değişebilir.
Tatil Kirala | Kiralık Tatil Evleri