Luce Del Mare Fethiye Lüks Gulet

Luce Del Mare Fethiye Lüks Gulet |


Master Kabin:Double Kabin:
Twin Kabin:Triple Kabin:

Genel Bilgi

Fethiye kiralık gulet ile tatil yapma seçeneği pek çok tatilcinin hayalidir. İnsan doğa ile bütünleşmiş olan bir varlıktır. Bundan dolayı modern hayatta sık sık doğa özlemi çekeriz. Ne kadar bu durumun farkında olmasak da büyük şehirlerdeki kirli hava ve kabalık her insanın bünyesini yormaktadır. Bundan dolayı da kiralık guletler sayesinde Fethiye’nin doğasıyla baş başa kalmak her bireye iyi gelir. Fethiye’nin gerek denizi gerekse doğal güzellikleri hem yerli hem de yabancı turistleri kendine hayran bırakır. Tekne kiralayarak Fethiye’nin tadını doyasıya çıkarabilir, tüm senenin yorgunluğunu bir haftada üzerinizden atabilirsiniz.

Gulet yatlar uzun seyahatlerde kişilere konforlu bir alan sunan geniş iç hacimleriyle tercih edilmektedirler. Tatilkirala.com Fethiye kiralık gulet seçenekleri ile sektörde oldukça ismini duyurmuş önemli bir markadır. Guletlerin bölge olarak ilk inşasının yapıldığı yer olarak bilinen Fethiye bugün gulet yat turizmi için adeta bir başkent haline gelmiştir.

Tatiliniz boyunca herhangi bir sorunla karşılaşıp, tatilinizin kötü geçmesini istemiyorsanız, sürekli gulet bakımlarını aksatmayan, müşteri memnuniyetini işinin önünde tutan bir firmayı tercih etmelisiniz. Tatilkirala.com tam olarak bu gereklilikleri karşılayan bir firmadır. Luce Del Mare lüks gulet ile rüyalardaki gibi bir tatil yapabilirsiniz.

Luce Del Mare ’nin Lüks Özellikleri

Fethiye kiralık yat seçeneklerinden gulet yatlar en çok tercih edilenlerdendir. Ahşap ve geleneksel bir tasarıma sahiptir. Guletlerin; ekonomik, lüks ve ultra lüks seçenekleri bulunmaktadır. Luce Del Mare lüks guletlerimizden ve en çok tercih edilen gulet yatlarımızdan birisidir. Uzun süre tatil yapacak ve lüks içinde bu tatili sürdürme amacında olan deniz severlerimizin vazgeçilmezidir. 

Uzunluğu 37MT, genişliği ise 7,5MT olan guletimiz 12 kişilik kapasiteye sahiptir. 5 Adet kabini, 5 adet de tuvaleti bulunmaktadır. Kabinler 1 master, 2 double ve 2 tane de triple olarak ayrılmaktadır. Teknede alanında tecrübeli ve eğitimli 5 mürettebat bulunmaktadır. 

Minimum olarak 7 gece kiralanabilen Fethiye kiralık ultra lüks gulet 12 kişiye kadar lüks konaklama imkanı sunar. Eşsiz bir yaz tatili için seçilen kiralık lüks gulet içine dahil olan farklı su sporları da yapılabilmektedir. Kişilerin üst düzeyde konforlu bir tatil geçirmesini sağlayan fethiye kiralık lüks gulet denizin ve doğanın tadını çıkarırken aynı zamanda güvenli bir yolculuk için gereken tüm önlemlerin alındığı bir ortam sağlamaktadır. Lüks yaşama dair her şeyin en ince ayrıntısına kadar konforlu hale getirilmiş olması kişilerin tatil deneyiminin üst düzeyde yaşanmasını sağlamaktadır.
Ücrete Dahil Olanlar

Kiralanan yatın ekipmanları ile birlikte kullanımı
Personel ve servis hizmetleri
Günlük seyir için yakıt giderleri
Günlük klima kullanımı 
Havlu, çarşaf ve nevresim takımları
Kullanma suyu
Temizlik hizmetleri
Türk karasularında transitlog, vergi ve bağlama ücretleri
Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)


Ücrete Dahil Olmayanlar

Yiyecek ve içecekler
Uluslar arası Sularda ve Adalarda liman masrafları
Opsiyonel su sporları
Joker bot yakıt giderleri
İsteğe bağlı diğer servisler


Yemekler


Dönemsel Fiyatlar

 • April
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • May
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • June
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • July
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • August
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • September
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • October
  (Ortalama / Gün) Fiyat: 0.00 ₤
 • Fethiye Kiralık Yazlık Apart Özel Havuzlu Villa ve Özel Yat