SCUBA DIVING

SCUBA DIVING (Adrenalin Turları)

Fethiye

SCUBA DIVING

SCUBA DIVING

Tur Açıklaması

Fethiye Scuba diving, su altı dünyasına adım atmanın heyecan verici bir yoludur. Bu aktivite, denizlerin ve okyanusların büyüleyici manzaralarını keşfetmek isteyen insanlar için bir tutku haline gelmiştir. Scuba Diving, doğanın harikalarıyla bir araya gelmenin, nefes kesen manzaraların tadını çıkarmak için ideal bir yoldur.

Fethiye Scuba Diving, bir eğitmen eşliğinde gerçekleştirilen bir dizi eğitim ve pratik derslerden sonra iki adet dalış imkanı sunmaktadır.
Fethiye Scuba Diving, su altındaki renkler, şekiller ve hareketler, bir kişinin zihninde özellikle heyecan verici olabilir. Balıklar, mercanlar ve diğer su altı canlıları, su altındaki yaşamın güzelliğini gösterir. Ayrıca, su altında sessizliği hissetmek de çok özel bir deneyimdir. Bu sessizlik, bir kişinin su altındaki doğanın bütün güzelliğini keşfetmesine yardımcı olur.  
Scuba Diving, insanın zihinsel sağlığına da fayda sağlar. Nefes alma teknikleri ve dikkatli hareketler gerektiren bu aktivite, bir kişinin zihinsel fokusunu artırabilir ve stresi azaltabilir. 
Fethiye Scuba Diving, su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için bir tutku haline gelmiştir. Bu aktivite, doğal güzellikleri keşfetmek, fiziksel ve zihinsel sağlık faydaları elde etmek ve doğal yaşamı korumak için harika bir yoldur.
Fethiye dalyan koyunda profesyonel hocalarımız eşliğinde 5 mt derinliğe iniyoruz. Tecrübe ve Deneyim dalışı olarak iki defa yapacağımız dalışımız toplamda 40 dk sürecektir. Dalış aralarında fethiye koyunun berrak sularında yüzme imkanı bulacaksınız.

.

.

Ücrete Dahil Olanlar

Dalış Ekipmanları, 2 adet Scuba Diving, Transfer, Öğle Yemeği, Sigorta, Şoför

Ücrete Dahil Olmayanlar

İçecek, Fotoğraf, Video

Yanınızda Getirin

Güneş Kremi, Mayo, Havlu, Şort, Yedek Kıyafet

Fethiye Kiralık Yazlık Apart Özel Havuzlu Villa ve Özel Yat